Oferta pracy

Inżynier Procesów Logistycznych

Arvato PolskaO firmie

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie wdrażania nowych usług i klientów;

  • wsparcie pozostałych działów pod kątem analiz i projektowania procesów logistycznych oraz nowych usług;

  • monitoring implementowanych procesów oraz inicjowanie zmian w celu osiągnięcia zakładanych wskaźników operacyjnych (wydajność, efektywność kosztowa);

  • analiza i synteza danych operacyjnych;

  • poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań logistycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe zawodowe (kierunkowe) – możliwość zatrudnienia w trakcie studiów;

  • umiejętność projektowania oraz zarządzania procesami logistycznymi;

  • biegła obsługa narzędzi analitycznych (w tym MS Excel);

  • umiejętność projektowania rozwiązań i procesów logistycznych: budowania zakresu, planowania, analizy, syntezy, tworzenia wycen procesów i szacowania wydajności;

  • płynna znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;

  • znajomość systemu SAP (moduł MM/WM/EWM) oraz narzędzi analitycznych - MS Power BI - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Dołączając do Arvato Polska w roli Inżyniera Procesów Logistycznych zyskasz niepowtarzalną okazję rozwoju w eksperckim zespole, a różnorodność zadań, które przed Tobą staną pozwolą Ci rozwijać umiejętności w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Dodatkowo zaoferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz świetną atmosferę, która sprawi, że niechętnie będziesz korzystał z możliwości pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny z pracownikiem HR

2

Spotkanie zdalne z liderem zespołu oraz pracownikiem HR

Arvato Polska

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Inżynier Procesów Logistycznych jest odpowiedzialny za realizację prac projektowych oraz optymalizację procesów logistycznych w ramach programu podnoszenia wydajności i jakości procesów klientów obsługiwanych przez Arvato Polska.

Przewiń do profilu firmy