Oferta pracy

Inżynier Procesów Logistyki Kontraktowej

Axell EmploymentO firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Axell Logistics sp. z o.o., należy do holenderskiego holdingu AXELL Group.

Działalność w Polsce datuje się od 1995 roku. Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań logistycznych dla wszystkich podmiotów, które chcą powierzyć realizację swoich projektów logistycznych profesjonalnemu operatorowi.

Poszukujemy dynamicznych osób zorientowanych na rozwój

na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Wsparcie i koordynacja procesów logistycznych
  • Mapowanie i opisywanie obecnych procesów logistycznych występujących w organizacji
  • Budowanie procesów logistycznych wynikających z potrzeb biznesowych bądź optymalizacja obecnych
  • Przeprowadzanie analiz mierzących efektywność i wydajność procesów logistycznych, jak również tworzenie wskaźników efektywności KPI
  • Budowa modeli procesowo-kosztowych dla poszczególnych modeli biznesowych
  • Budowa standardów „najlepsze praktyki” dla każdego produktu/projektu/ modelu biznesowego w obszarze logistyki
  • Przygotowywanie studium kosztowego dla projektów
  • Współudział we wdrożeniach oraz zatwierdzanie zmian w procesach logistycznych
  • Wsparcie audytów procesów logistycznych
  • Stałe usprawnianie obsługi operacyjnej w organizacji
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, spedycji krajowej, międzynarodowej oraz logistyki w organizacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w logistyce kontraktowej
  • Realizowania projektów w założonym czasie
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Sprawnego posługiwania się programami do projektowania (AutoCAD) i zarządzania projektami
  • Praktycznej znajomości metod i narzędzi z zakresu Lean
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Axell Logistics Sp. z o.o. z siedzibą: 62-067 Rakoniewice, ul. Grodziska 50, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy