BMZ Poland Sp. z o.o.

Inżynier Procesów Produkcyjnych

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • wdrażaniem nowych projektów na hali produkcyjnej, tworzeniem dokumentacji produktowej

  • określaniem i przygotowywaniem zaplecza technicznego wymaganego przez procesy produkcyjne poszczególnych wyrobów (przygotowanie linii produkcyjnych)

  • nadzorem nad produkcją wyrobów, po wdrożeniu do produkcji seryjnej, reagowaniem na problemy techniczne i technologiczne, współpracą z PM

  • nadzorem nad projektem w czasie cyklu życia produktu

  • optymalizacją procesów produkcyjnych pod kątem zwiększania wydajności pracy, minimalizacji strat materiałowych i wdrażaniem rozwiązań zautomatyzowanych

  • wspólne z kierownikiem projektu inicjowaniem zmian w konstrukcji/technologii wyrobów, w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych i wydajnościowych

  • bliską współpracą z Działem Automatyzacji we wdrażaniu nowych rozwiązań na produkcje

Nasze wymagania

  • minimum kilkuletnie doświadczenie jako inżynier procesów produkcyjnych

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu elektrotechnicznym, elektronicznym lub mechanicznym

  • praktyczne umiejętności stosowania narzędzi Lean Manufacturing

  • znajomość miernictwa elektrycznego i elektronicznego

  • znajomość rysunku technicznego

  • praktyczną umiejętność obsługi komputera (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, CAD)

  • znajomość narzędzi PFMEA, 5WHY, PDCA, 8D

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym na swobodną komunikację

  • dobrą organizację pracy

  • dużą samodzielność, zorientowanie na osiąganie celów

  • zdolności analityczne

  • dokładność i systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole projektowym

Mile widziane

  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV

  • znajomość procesów zgrzewania rezystancyjnego, ultradźwiękowego i spawania laserowego

  • znajomość języka niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje