Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesów Produkcyjnych

Okechamp SAO firmie

Okechamp SA

Fabryczna 7

Grodzisk Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów produkcyjnych pod kątem możliwości optymalizacji

  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych

  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Kontrola dokumentacji procesu produkcji (tworzenie standardów, Planów Kontroli, aktualizacja i standaryzacja)

  • Definiowanie i reorganizacja stanowisk pracy i procesów

  • Opracowywanie i wprowadzanie usprawnień technicznych, narzędziowych

  • Kontrola i analiza mocy przetwórczych w zakładzie, bilansowanie zasobów oraz ocena realności realizacji nowych projektów

  • Szkolenie pracowników z procesów technologicznych i standardów procesu

  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola

  • Zapewnienie dobrej jakości danych produkcyjnych, ich analiza i raportowanie oraz wnioskowanie

  • Działanie zgodnie z normami bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • 2-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (Inżynieria i Zarządzanie Produkcją, Technologia Produkcji lub pokrewne)

  • Znajomość procesów produkcyjnych i zagadnień Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel (zaawansowane funkcje)

  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP (MS Dynamics 365)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umysł ścisły, analityczny, zmysł techniczny, rozumienie środowiska produkcyjnego

  • Procesowe podejście do zadań

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i skrupulatności /rzetelności w realizacji zadań

  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

To oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży- zobacz film o nas na naszej stronie internetowej

  • Umowa o pracę i niezbędne narzędzia do pracy

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów

  • Współpraca z pozostałą częścią łańcucha

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Okechamp SA

OKECHAMP S.A jest liderem w produkcji i przetwórstwie pieczarek w Polsce. Nasza jakość oraz standardy pracy pozwalają na dostarczanie naszych produktów do Klientów na całym świecie.

Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Zakładzie Produkcji Podłoża i w Pieczarkarniach w Borucinie i w Zakładzie Produkcyjnym w Grodzisku Wielkopolskim, a w Poznaniu zlokalizo-wana jest siedziba Spółki.

Kultura organizacyjna w OKECHAMP S.A. oparta jest na naszym kodeksie wartości takich, jak: jakość, rozwój, konkurencyjność, szacunek, uczciwość i dobra atmosfera. Jeśli chcesz tworzyć z nami przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy to czekamy właśnie na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy