Oferta pracy

inżynier procesów produkcyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piła, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bądź pionierem w optymalizacji produkcji w firmie, która jest liderem w swojej branży, aplikuj na stanowiska inżyniera produkcji!

inżynier procesów produkcyjnychNumer ref.: /132/09/2020/GM/55115
zadania:
  • analiza procesów produkcyjnych, szukanie możliwości ich optymalizacji (poprawienia) i w przypadkach szczególnych, gdy zajdzie taka konieczność, opracowanie danego procesu produkcyjnego od nowa
  • wprowadzenie rejestru procesów produkcyjnych jak też rejestru poszczególnych wyrobów (karty produkcyjne, opisy i rysunki techniczne, dokumentacje z przeprowadzonych testów, analizy jakościowe itd.)
  • reorganizacja stanowisk pracy i tworzenie nowych pod kątem optymalizacji i ergonomii pracy
  • precyzyjne zdefiniowanie poszczególnych stanowisk i operacji w zakresie czasu niezbędnego (optymalnego) do realizacji wykonywanych czynności
  • opracowywanie specyficznego osprzętu dla poprawy procesu produkcyjnego, dotyczy poszczególnych stanowisk
  • przestrzeganie norm bezpieczeństwa i norm higieny pracy we wszystkich swoich działaniach
oczekujemy:
  • ukończonych studiów wyższych w zakresie metodyki i organizacji produkcji
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, organizacja i metodyka pracy
  • zmysłu analitycznego i umiejętności łatwego komunikowania się z innymi
  • umiejętności organizowania sobie pracy, sumienność i rzetelność w realizacji swoich planów i założeń
  • umiejętność dokonywania rzetelnej i rozsądnej analizy proponowanych rozwiązań, zarówno pod kątem potrzeb przedsiębiorstwa jak też od strony finansowej, opłacalności danych inwestycji
  • znajomości języka obcego, angielskiego lub francuskiego

oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny pakiet premiowy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy