Oferta pracy

Inżynier Procesów Produkcyjnych

ZPUE S.A.O firmie

  • Włoszczowa

    Włoszczowa, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych oraz technologicznych przy wykorzystaniu narzędzi Lean Manufacturing;

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy ergonomii, bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności na stanowiskach produkcyjnych;

  • Tworzenie layoutów stanowiskowych, obszarowych;

  • Tworzenie instrukcji pracy standaryzowanej, prowadzenie szkoleń pracowników;

  • Analizowanie i optymalizowanie procesów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji procesu produkcji Lean Manufacturing (5S, KAIZEN, SMED,TPM, KANBAN, VSM, Six Sigma);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint, mile widziana znajomość AutoCad; Solid Edge);

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zdobycie nowego doświadczenia;

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Współpracę z różnymi działami;

  • Ambitne zadania.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy