Oferta pracy

Inżynier procesów przemysłowych

AutoStore Sp. z o.o.

  • Łukasiewicza 4, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łukasiewicza 4

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie produkcji w zakresie technicznych aspektów procesu produkcyjnego

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych wspólnie z innymi działami

  • Zapewnienie efektywności procesów produkcyjnych poprzez optymalizację i ciągłe doskonalenie

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną procesu produkcyjnego

  • Wdrażanie do produkcji nowych produktów i części

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (mile widziana inżynieria procesu)

  • Doświadczenie w pracy z procesami produkcyjnymi i znajomość metodologii Lean

  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Dążenie do uzyskania maksymanej wydajności procesu przy utrzymaniu jakości

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów ERP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i przejrzystych zasadach wynagradzania

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • komputer do użytku prywatnego

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie dojazdów do pracy

    • program rekomendacji pracowników

    AutoStore jest twórcą i producentem najefektywniej na świecie wykorzystującego dostępną przestrzeń systemu magazynowego AutoStore™. Nasz system wspiera procesy logistyczne w ponad 500 lokalizacjach na terenie ponad 30 krajów na całym świecie. Zaufały nam najbardziej znane marki na świecie jak Puma, DHL, Gucci czy Lufthansa. AutoStore łączy oprogramowanie i sprzęt z ludzkimi zdolnościami w celu tworzenia przyszłości magazynowania.

    Nasza organizacja posiada swoje oddziały w różnych częściach świata. W Polsce, w Koszalinie, od 2010 roku zajmujemy się montażem wszystkich podzespołów AutoStore™. Obecnie zatrudniamy ponad 370 osób na stanowiskach produkcyjnych, technicznych i administracyjnych. Innowacyjność naszego produktu zapewnia nam niesamowity rozwój, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników.

    Przewiń do profilu firmy