Inżynier procesów technicznych i jakościowych

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie linii produkcyjnej w uzyskaniu wymaganych parametrów technicznych i jakościowych w produkcji seryjnej

  • monitorowanie oraz dbałość o KPI oraz trendy związanych z procesami i jakością w moim obszarze

  • odpowiedzialność za realizację celów i zadań działu oraz firmy

  • inicjowanie oraz monitorowanie rozwiązywania problemów przy użyciu odpowiednich narzędzi

  • uczestniczenie w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych

  • dbanie o standardy jakościowe, rozwiązywanie problemów, TPM, 5S/Visual Management itp.

  • analiza pierwotnych i wtórnych przyczyn błędów

  • zabezpieczenie produkcji przed powstawaniem błędów

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej, technicznej oraz instrukcji pracy dla pracowników

  • szkolenia pracowników ze standardów jakościowych wykonania produktu i przyczyn powstawania błędów

  • ścisła współpraca z innymi lokalizacjami Grupy Viessmann

  • ciągłe inicjowanie działań doskonalących w swoim obszarze i kierowanie wdrażaniem pomysłów i sugestii członków działu

  • dbanie o komunikację oraz dobrą współpracę w zespole

Nasze wymagania

  • ukończona edukacja na poziomie inżynierskim o profilu: elektronicznym/elektrycznym/mechanicznym/mechatronicznym/związanym z klimatyzacją lub chłodnictwem

  • lub ukończona edukacja na poziomie technikum o profilu jednym z wymienionych powyżej i doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu elektryki, elektroniki i mechaniki - warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość czytania rysunków technicznych oraz E-planów

  • nastawienie na współpracę w ramach interdyscyplinarnych zespołów

  • zaangażowanie oraz autonomia w działaniu

  • umiejętność zastosowania filozofii Kaizen, lean managementu, narzędzi jakościowych (w tym raportu 8D), SPC w praktyce

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1

  • otwartość na poszerzanie wiedzy jakościowej, technicznej i branżowej

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV

To oferujemy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w 2021 roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 46 pracowników (a to nie koniec!)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :)

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji w ramach SmartLunch

  • dostęp do platformy MyBenefit

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 300 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy