Oferta pracy

Inżynier Procesowy

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie procesów produkcyjnych w fabryce poprzez identyfikacje miejsc do poprawy, proponowanie i wdrażanie projektów doskonalących,

  • Wspieranie współpracowników w rozwoju kompetencji poprzez prowadzenie szkoleń,

  • Inicjowanie i branie czynnego udziału (jako Lider) w projektach i analizach/usprawnieniach,

  • Analiza efektywności linii produkcyjnych i podejmowanie działań w celu usprawnień,

  • Identyfikacja strat (np. czasowych, materiałowych) i podejmowanie działań minimalizujących je,

  • Dostarczanie szkoleń i/ lub koordynowanie procesu szkoleń w ramach programu WCM,

  • Wyznaczanie standardów pracy,

  • Opiniowanie Kaizenów,

  • Współpraca z wszystkimi Działami / Filarami WCM zgodnie z przyjętą strategią Firmy,

  • Komunikacja i współpraca z firmami trzecimi, w ramach prowadzonych projektów,

  • Wykonywanie innych, związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Działu, poleceń przełożonego,

  • Znajomość i przestrzeganie zasad BHP, Jakości i Ochrony Środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Nastawienia na wynik,

  • Znajomość procesu pakowania,

  • Znajomość podstawowych narzędzi i metodyk które służą do usprawniania procesów na liniach pakujących (takich jak: Analiza przyczyn źródłowych, centrowanie, AM),

  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • Miłą atmosferę,

  • Nagrody za usprawnienia w swoim obszarze pracy,

  • Szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci