Inżynier Procesu - Absolwent

Pilkington

  • Chmielów (pow. tarnobrzeski)

    Chmielów (pow. tarnobrzeski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania naszej spółki, zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia w branży Automotive w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Szczegółowe szkolenie stanowiskowe dostosowane do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Pracę z nowoczesnymi i ciekawymi technicznie urządzeniami i technologiami

  • Pakiet szkoleń z zakresu: Lean Manufacturing, SPC1, SPC2, MSA, APQP, PPAP

  • Szczegółowe poznanie procesów technologicznych

  • Poznanie podstawowych narzędzi wykorzystywanych do analizy i rozwiązywania problemów produkcyjnych i jakościowych jak: SMED, 5G, 5Why, 5W +1H, Fishbone, DoE, OPL, Kaizen

  • Zapoznanie się z Systemem Zarządzania Jakości wg IATF

  • Pracę pod okiem doświadczonych Technologów, Specjalistów i Inżynierów

  • Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy podczas studiów inżynierskich w pracy na danym stanowisku oraz czynny udział w projektach wdrożeniowych

  • Możliwość przygotowania i zaprezentowania własnego projektu udoskonalania istniejących procesów technologicznych

  • Wykorzystanie znajomości języka angielskiego oraz poznanie kluczowych zagadnięć ze strony technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Zainteresowanie rozpoczęciem kariery i pracy w przemyśle motoryzacyjnym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysokie zdolności interpersonalne i otwartość na pracę zespołową

  • Zdolności organizacyjne i dobre zarządzanie własnym czasem

  • Pozytywna i proaktywna postawa wobec powierzonych zadań

  • Komunikatywność i otwartość na uczenie i poznawanie istniejących procesów technologicznych

  • Zdolności analitycznego myślenia z przywiązaniem wagi do szczegółów

  • Elastyczność i otwartość na zmiany wynikające z pracy na różnych stanowiskach i działach

  • Umiejętność sterowania własnym rozwojem

  • Innowacyjność w rozwiązywaniu problemów

  • Dobra znajomość aplikacji: MS Office, (Excel) Outlook

  • Znajomość narzędzi, AutoCad, Rihno, CATIA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie kwartalne

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych

  • Dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych

  • Darmowa platforma do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego

  • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych (np. bony świąteczne)

  • Możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo-pożyczkowej w dowolnym momencie zatrudnienia

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego w PZU

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i udziału w programach prozdrowotnych

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu inwestycyjnego PPE w NN po 15 miesiącach zatrudnienia- Twoją składkę 3,5% sfinansuje Ci co miesiąc pracodawca

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Najważniejszym filarem naszej organizacji są ludzie, którym dajemy szansę budowania swojej kariery zawodowej w naszej organizacji w związku z tym uruchamiamy kolejną edycję Programu rozwoju młodych inżynierów skierowanego do absolwentów uczelni technicznych.

Z nami otwierają się przed Tobą wszystkie możliwości kariery, zaczynając od programu szkoleniowego którego celem jest poznanie organizacji a efektem końcowym praca w najbardziej optymalnym dla Ciebie i organizacji Dziale w firmie. Dajemy Ci niezbędną swobodę, abyś mógł w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę podczas studiów, rozwijać swoje talenty oraz zaplanować swój dalszy rozwój i swoją niepowtarzalną ścieżkę zawodową w dziale Produkcyjnym, R&D, Nowych Uruchomień, Technologicznym czy Utrzymania Ruchu.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy