Oferta pracy

Inżynier Procesu

Grupa FIEGE Polska

30

Ameryka (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych, oraz optymalizacja już istniejących procesów w celu podnoszenia produktywności i redukcji kosztów

  • monitorowanie procesów i inicjowanie zmian

  • wdrażanie narzędzi LEAN oraz nadzór nad nimi (5S, Visual Management, Problem Solving, Kaizen, Gemba Walk, VSM)

  • wsparcie wydziałów w działaniach bieżących generujących ciągłe doskonalenie

  • tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych

  • tworzenie narzędzi informatycznych wspomagających pracę działów operacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria produkcji, logistyka i pokrewne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży logistycznej lub produkcyjnej

  • znajomość metod i narzędzi inżynierii procesowej

  • umiejętność zarządzania projektami

  • praktyczna znajomość oraz doświadczenie we wdrażaniu narzędzi LEAN MANAGEMENT (5S, VM, Problem Solving, Gemba Walk, VSM, praca standaryzowana)

  • wysokie umiejętności analityczne

  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz narzędzi Google docs

  • znajomość angielskiego na poziomie B2

  • proaktywna postawa i innowacyjność w poszukiwaniu rozwiązań

  • znajomość MySQL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i kwalifikacji

  • bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie do obiadów w naszej kantynie

  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo

  • programy rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • Pyszne obiady za złotówkę

  • Darmowe kursy języka angielskiego

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka ratownika medycznego w pracy

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. W gronie naszych klientów są m.in. Zalando, Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost, co pozytywnie wpływa na nasz rozwój, potrzebę kreowania nowych wartości, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. Na co dzień posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Przewiń do profilu firmy