Oferta pracy

Inżynier procesu (automotive)

Domino Executive SearchO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta wysokiej jakości produktów dla przemysłu samochodowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie procesów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalizacji produkcji, obniżki kosztów oraz poprawy ergonomii pracy
  • Definiowanie specyfikacji i wymogów dla procesu produkcyjnego i urządzeń produkcyjnych
  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań w procesie produkcji, a także sprawowanie kontroli nad tym procesem
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)
  • Tworzenie i wdrażanie procedur operacyjnych zgodnie ze standardami IATF oraz wymaganiami klientów
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Wprowadzanie krótko i długofalowych rozwiązań dla problemów technologicznych i jakościowych
  • Analiza procesów, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, związanej z przemysłem motoryzacyjnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność doskonalenia procesów produkcyjnych oraz tworzenia dokumentacji
  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów tj.: APQP,8D, 5W
  • Wymagana relokacja do Zielonej Góry

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej strukturze
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy