Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Multi Packaging Solutions Bialystok, Grupa WestRock

Baranowicka 117

Skorupy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Balansowanie linii - opracowywanie layoutu linii, instrukcji, montażu produktu

  • Analiza i ocena efektywności procesów produkcyjnych

  • Uczestnictwo w ustawianiu linii produkcyjnej oraz procesów w sposób optymalny, uwzględniając czynnik kosztowy

  • Uczestnictwo w specyfikowaniu urządzeń, narzędzi i materiałów wykorzystywanych na linii produkcyjnej

  • Projektowanie i testowanie narzędzi Pozyskiwanie z grupy najlepszych praktyk procesowych

  • Wykorzystywanie/posługiwanie się LEAN Management

  • Udział w FMEA

  • Opracowywanie wycen prac ręcznych

  • Monitorowanie wskaźników efektywności linii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • Znajomość programu SolidWorks

  • Znajomość druku 3D

  • Posiadanie umiejętności technicznych

  • Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności w realizacji powierzonych zadań

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Program Emerytalny w pełni finansowany przez pracodawcę

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku