Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Job Description

    W zakładach Danfoss Power Solutions zlokalizowanych na terenie Bielan Wrocławskich produkujemy wysokiej jakości komponenty hydrauliczne pozwalające opracowywać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pojazdy typu "off-highway" mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej wydajności.

    Danfoss to firma otwarta na młode i ambitne talenty, w które warto inwestować. Jeśli jesteś absolwentem bądź studentem ostatnich lat studiów technicznych, chcesz poznać jak funkcjonuje duży zakład produkcyjny, to my postawimy na Twój rozwój.

    Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie? Masz niepowtarzalną okazje dołączyć do zespołu specjalistów i razem z nami tworzyć inżynierię jutra!

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:
    Bielany Wrocławskie

    Zatrudniona osoba odpowiadać będzie za działania operacyjne związane z linią montażową silnika hydraulicznego.
    Oferujemy dającą satysfakcję pracę w dynamicznym zespole, z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji z zachowaniem tzw. work-life balance.

    Twoje nowe obowiązki:

    • Udział w tworzeniu bazy rysunków, narzędzi, przyrządów pozycjonująco/mocujących i pomiarowych
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i nadzór nad jej aktualizacją i archiwizacją
    • Kontrola technologii produkcji pod kątem zgodności z ustalonymi zasadami procesowymi i obowiązującą dokumentacją technologiczną
    • Wdrażanie do pracy operatorów i ustawiaczy w zakresie nowych procesów i zasad działania sprowadzanych do spółki maszyn i urządzeń
    • Działania mające na celu stałą poprawę jakości, zwiększenie produktywności procesów, obniżenie czasów obróbczych i przezbrojeń, redukcję kosztów wytwarzania, poprawę ergonomii w obszarze produkcji oraz przepływu
    • Analiza przyczyn odchyleń w procesie w odniesieniu do standardów jakości i kosztów
    • Aktywne usprawnianie procesów poprzez wdrażanie i stosowanie standaryzacji pracy oraz takich narzędzi jak: FMEA, SPC, Poka Yoke, Lean, Kaizen, 5S
    • Wyznaczanie, monitorowanie i raportowanie podstawowych wskaźników technicznych, ekonomicznych i jakościowych procesu
    Kogo szukamy:
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
    • Znajomość narzędzi: FMEA, SPC, Poka Yoke, Lean, Kaizen, 5S, 8D
    • Mile widziana znajomość programu AutoCad, czytania rysunku technicznego
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Otwartość, komunikatywność i rzetelność
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Zdolności analitycznego i logicznego myślenia
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów z branży technicznej
    • Profesjonalne wsparcie ze strony całego zespołu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Company Profile
    Watch how Danfoss is Engineering tomorrow, here.