Inżynier Procesu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 03.11.2017
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 03.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Częstochowie, Dzierżoniowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników. .

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, która wsparłaby nasz zespół na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania:

  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji procesowej.
  • Statystyczny nadzór nad procesem w wymaganym zakresie (SPC).
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prób technologicznych.
  • Opracowanie specyfikacji technicznych nowych maszyn, zamawianie, odbiór maszyn i urządzeń pod kątem bezpieczeństwa procesu, obsługi oraz zapewnienia poziomu jakości.
  • Definiowanie procesów, uczestnictwo w grupach i wprowadzenie do produkcji zmian inżynieryjnych.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie zdefiniowanych projektów zawartych w oddzielnych planach zadań.
  • Współpraca ze działem BHP w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii użytkowanych maszyn.
  • Kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie.
  • Aktywne uczestnictwo w zespołach CIP, Six Sigma i innych, których celem jest doskonalenie procesu, podnoszenie efektywności, obniżanie kosztów, generowanie oszczędności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne/przetwórstwo gumy).
  • Kilkuletnie doświadczenie, w firmie produkcyjnej, na stanowisku związanym z procesem produkcyjnym.
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego.
  • Wiedza z zakresu oprzyrządowania produkcji.
  • Znajomość dokumentacji: FMEA, Control Plan, SPC, znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO 14001, PN 18001, IATF 16949.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego dostosowania priorytetów do zmieniających  się wymagań biznesowych.
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Możliwość korzystania z benefitów m.in. Karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się