Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Electrical Components International (wcześniej Cabind Polska Sp. z o.o.) z siedzibą w Bielsku-Białej została utworzona w 2002 roku i zajmuje się produkcją wiązek przewodów elektrycznych na rynki sprzętu transportowego, budowlanego, gospodarstwa domowego i przemysłu motoryzacyjnego. Spółka należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International, który istnieje już od ponad 55 lat i zatrudnia blisko 17.000 pracowników, fachowców w swojej branży. Nasza firma konsekwentnie wdraża nowe technologie, wyznacza sobie kolejne cele wzrostu produkcji, inwestuje w rozwój, a jej największym atutem jest potencjał ludzki. Dzięki filozofii Kaizen nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności, optymalizują dotychczasowe rozwiązania oraz nieustannie poszukują nowych możliwości. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów jak i procesu produkcji, nasza firma wprowadziła międzynarodowe standardy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949.

    Obecnie do naszej firmy w Bielsku-Białej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i wdrażanie optymalnych pod względem kosztowym procesów produkcyjnych i metod zgodnych ze specyfikacją produktu (szafy sterownicze) i standardami jakościowymi
    • Rekomendowanie i wdrażanie poprawy procesu, metod i kontroli
    • Nadzór startu produkcji nowych lub zmodyfikowanych produktów.
    • Nadzorowanie szkolenia operatorów
    • Projektowanie i wdrażanie optymalnych pod względem bezpieczeństwa produktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (np. Automatyka, Elektronika)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie szaf sterowniczych – co najmniej 2 lata
    • Znajomość praktyczna CAD oraz AUTO CAD i INVENTOR
    • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych, rysunków technicznych
    • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów elektrycznych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Posiadanie uprawnień SEP - do 1kW mile widziane
    • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office
    • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
    • Pozytywne nastawienie i umiejętność dostosowania się
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Mobilność

    Firma oferuje:

    • Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach dedykowanych.
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
    w języku polskim

    W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".
    bottom