Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eltek Poland Sp. z o.o. należy do Eltek Group. Podstawową działalnością Eltek Group jest produkcja podzespołów dla przemysłu samochodowego i AGD. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Praca w systemie 8:00-16:00
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    • Współuczestniczenie w rozruchu linii produkcyjnej
    • Opracowywanie oraz wdrażanie zmian technologicznych zgodnie z wymaganiami
    • Nadzorowanie inwestycji (weryfikowanie warunków technicznych, parametrów, kontrolowanie budowy maszyn, wydatków i terminowości)
    • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami maszyn
    • Uczestnictwo w odbiorze nowych lub zmodyfikowanych maszyn

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
    • Mile widziana znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    • Mile widziana znajomość jęz. włoskiego
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i używania aplikacji CAD
    • Znajomość programów Ms Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
    • Samodzielność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
    • Pakiet premii
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Kursy i szkolenia
    • Kursy językowe
    • Karty Multisport
    Oferty prosimy kierować korzystając z przycisku aplikowania.

    Informujemy, iż dane zbierane są wyłącznie na potrzeby bieżącej rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także zażądania usunięcia danych lub zaprzestania ich przetwarzania. Wszelkie dane, które nie są konieczne do zrealizowania procesu rekrutacji, kandydat ujawnia dobrowolnie.