Oferta pracy

Inżynier Procesu

LG INNOTEK POLAND Sp. z o.o.

Seulska 2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego

  • Dbanie o techniczny stan maszyn linii produkującej elektronikę (BMS DC-DC converters)

  • Planowanie przeglądów maszyn i urządzeń w oparciu o TPM

  • Wsparcie w usuwaniu bieżących awarii na linii produkcyjnej

  • Dbanie o zgodność procesu z wymaganiami audytowymi i jakościowymi

  • Analiza przyczyn przestoju maszyn

  • Zarządzanie pracą techników i szkolenia stanowiskowe

  • Przygotowywanie i analiza raportów produkcyjnych

  • Wprowadzanie usprawnień w procesie produkcyjnym

  • Kontrola i tworzenie dokumentacji technicznej linii produkcyjnej

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych

  • Kontakt z dostawcami

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania

  • Ukończonych studiów inżynierskich z zakresu: mechaniki, automatyki i robotyki, elektroniki lub pokrewnych

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży Automotive

  • Umiejętności właściwej diagnozy przyczyn błędów w procesie

  • znajomości języka angielskiego – poziom B2 (warunek konieczny)

  • Wiedzy z zakresu specyfiki pracy na produkcji

  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi usprawniających m.in.: TPM, 5S, KAIZEN, Lean Manufacturing

  • Wiedza z zakresu kontrol-planu, APQP, PPAP, FMEA, VDA, SPC

  • Dobrej znajomości obsługi programów MS Office

  • Mile widziana znajomość sterowników PLC i wiedza o procesie spawania

To oferujemy

  • To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z LG Innotek Poland

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Dopłaty do wypoczynku i świąt

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość otrzymania premii rocznej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach z zakresu CSR

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Program wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi