Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Błonie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla jednego z naszych klientów, lidera w branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie
    /39/06/2019/MW

    Obowiązki:

    • nadzorowanie, udoskonalanie oraz optymalizację procesów technologicznych
    • odbiór techniczny maszyn produkcyjnych
    • udział we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji seryjnej
    • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji
    • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją inżynieryjną (PFD, PFMEA, PCP, instrukcje pracy)
    • stosowanie narzędzi „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcji

    Wymagania:

    • wiedza poparta praktyką z zakresu technologii wytwarzania produktów seryjnych
    • doświadczenie w Zakładzie Produkcyjnym
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z mechaniką lub mechatroniką)
    • chęć do podejmowania wyzwań oraz sukcesy w realizacji założonych celów
    • bardzo dobra komunikatywność oraz nastawienie na współpracę
    • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację)
    • znajomość budowy maszyn produkcyjnych i ich optymalizacji poparta praktyką

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności
    • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl