Oferta pracy

Inżynier Procesu

Clinico Medical sp. z o.o.

  • Kocha 1, Błonie (pow. średzki)
    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Kocha 1

Błonie (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór techniczny i optymalizacja istniejących maszyn i procesów produkcyjnych

  • Inicjowanie oraz wdrażanie usprawnień procesowych

  • Rozwiązywanie problemów procesowych, jakościowych i maszynowych w oparciu o analizę danych

  • Współpraca z działem Projektów w zakresie wdrożeń nowych maszyn i technologii

  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych

  • Współpraca z działem Reklamacji w zakresie analizowania i rozwiązywania problemów jakościowych

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego pracownikom produkcji, podczas wdrażania nowych maszyn i technologii, prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji.

  • Nadzór nad dokumentacją procesową, przygotowywanie i aktualizacja PFMEA

  • Podejmowanie działań mających na celu redukcję kosztów

  • Analiza urządzeń pod kątem BHP, przygotowywanie instrukcji BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Techniczne (pożądana Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Budowa Maszyn)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża Motoryzacyjna lub Medyczna)

  • Praktyczna znajomość narzędzi analizy problemów (certyfikat Green Belt będzie dużym atutem)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Gotowość do pracy w strefie czystej (Cleanroom)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Możliwość rozwoju w nowoczesnym i nieustannie automatyzującym się zakładzie produkcyjnym pod Wrocławiem

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowana opieka medyczna Luxmed

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Wiele benefitów z ZFŚS

  • Ubezpieczenie grupowe Warta

  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • Owoce dla pracowników

  • dodatkowe świateczne świadczenia socjalne

  • cykliczne imprezy integracyjne i sportowe

  • program emerytalny PPE

  • program oszczędnościowy & preferencyjne pożyczki

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji