Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Hoerbiger

  • Modłowa 10, Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Hoerbiger

Modłowa 10

Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy

  • Planowanie oraz wdrażanie działań zapobiegawczo - korygujących

  • Tworzenie list materiałowych oraz niezbędnej w procesie produkcji dokumentacji

  • Proponowanie najlepszych rozwiązań technicznych dla zmian seryjnych oraz ich obserwacja w ramach procesu zarządzania zmianą

  • Tworzenie oraz aktualizacja FMEA

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wdrażanie je na produkcji wraz ze szkoleniem

  • Wdrażanie nowych procesów/ produktów do produkcji seryjnej

  • Inicjowanie projektów nastawionych na poprawę jakości oraz redukcje kosztów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, mile widziane w specjalności budowa maszyn

  • Wieloletnie doświadczenie w dziale inżynieryjnym w branży motoryzacyjnej

  • Biegłość w zakresie hydrauliki i/lub pneumatyki

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność zrozumienia skomplikowanych rysunków, szkiców i składów tolerancji

  • Umiejętność korzystania z symboliki i systemu wymiarów geometrycznych i tolerancji położenia

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing , Six Sigma ,REFA , SAP

  • Bardzo dobra znajomość programów MS-Office, mile widziana znajomość SAP R/3

  • Umiejętność radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie oraz dotrzymywania terminów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznym i międzynarodowym środowisku motoryzacyjnym.

  • Rozwój zawodowy w dynamicznym międzynarodowym i rozwijającym się biznesie

  • Przyjazna atmosfera, szacunek i wsparcie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca zdalna i elastyczne godziny pracy

  • Kafeteria z różnymi benefitami

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Szeroka oferta szkoleń i wsparcie kwalifikacji zawodowych

  • Bezpłatny parking dla rowerów i samochodów

Hoerbiger

Koncern HOERBIGER ma światową pozycję lidera w obszarze technologii sprężania, automatyzacji oraz napędów.

Przewiń do profilu firmy