Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu - branża automotive

Michael PageO firmie

  • Oława
    Oława, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w okolicach Oławy.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Kontakt z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania,
  • Kontrolowanie parametrów procesów produkcyjnych
  • Dobór i optymalizacja parametrów pracy maszyn
  • Optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
  • Tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość rysunku technicznego, PFMEA oraz Control Plan
  • Znajomość dokumentacji PPAP
  • Znajomość języka niemieckiego oraz SAP będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Duże możliwości rozwoju
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Wczasy pod gruszą

Aktualne oferty pracodawcy
JN -042022-5430782

Inżynier Procesu - branża automotive, Oława