Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.

    Aktualnie poszukujemy profesjonalistów do naszej fabryki, która produkuje części do samochodów osobowych, na stanowisko
    Miejsce pracy: Brześć Kujawski

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technologicznym
    • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych oraz maszynach i urządzeniach( OEE; produktywność, Scrap Rate)
    • Nadzór na procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC
    • Wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
    • Wdrażanie zmian inżynierskich (PIP)
    • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (PFMEA, Flow Chart, Instrukcje Robocze itp.)
    • Wykonanie celów FTQ w powierzonym obszarze
    • Wykonanie celów EBIT
    • Optymalizacja czasów przezbrojeń
    • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników działów, produkcji, utrzymania ruchu i jakości
    • Współudział w przygotowaniu specyfikacji, maszyn, urządzeń, narzędzi itd.
    • Wsparcie przy tworzeniu raportu metodą G8D
    • Nadzór nad utrzymaniem optymalnego poziomu Capacity dla podległych obszarów
    • Bliska współpraca z pozostałymi działami (UR, Jakość, NPI)
    • Zapewnienie zgodności w BOM & Routing w podległych obszarach

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne min. inżynierskie (pożądane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie Produkcją, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka)
    • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, preferowana branża motoryzacyjna
    • Doświadczenie w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji masowej
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację
    • Praktyczna znajomość SPC, FMEA, Six Sigma, ISO TS, Auto CAD
    • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod systemowego rozwiązywania problemów
    • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej
    • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, pro aktywność

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
    • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenia grupowe
    • Kartę Multisport
    • Udział w ciekawych projektach
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
    • Pakiet relokacyjny w indywidualnych przypadkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".