Oferta pracy

Inżynier Procesu

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

  • Brześć Kujawski

    Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie specyfikacji maszyn, urządzeń, narzędzi, oprzyrządowania - integrujących wymagania klienta z wymaganiami technicznymi oraz spełniającymi normy i standardy korporacyjne.

  • Współpraca ze wszystkimi działami w celu opracowania specyfikacji i standardów.

  • Współpraca z działem zakupów i dostawcami maszyn w celu zamówienia, uruchomienia i odbioru maszyn oraz oprzyrządowania.

  • Nadzór na procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC.

  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (BOM, routing, PFMEA, Flow Chart, instrukcje robocze itp.).

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami procesowymi i produktowymi dla nowych maszyn, urządzeń i procesów.

  • Wdrażanie zmian inżynierskich w zakresie nowych procesów, narzędzi, oprzyrządowania itp.

  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników działów produkcji, utrzymania ruchu i jakości.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach (OEE, FTQ, produktywność, Scrap Rate, SMED).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika, Zarządzanie Produkcją, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (preferowane w branży motoryzacyjnej).

  • Doświadczenie we wprowadzaniu zmian procesowych w obszarze produkcji seryjnej.

  • Praktyczna znajomość SPC, FMEA, Six Sigma, APQP, Auto CAD, Lean, OEE, MTM.

  • Wiedza i umiejętność zastosowania w praktyce metod rozwiązywania problemów.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i pracy zespołowej.

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.

  • Opiekę medyczną.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Kartę Multisport.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

Kongsberg Automotive provides world-class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1.1 billion and approximately 11.500 employees in 19 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 25 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers.

Przewiń do profilu firmy