Oferta pracy

Inżynier Procesu

Alucrom Sp. z o.o.O firmie

  • Byków (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MIDROC ALUCROM

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Göteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Naszym priorytetem jest jakość!

Dołącz do Nas!

Inżynier ProcesuNumer ref.: umowa na zastępstwo

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wprowadzenie i nadzorowanie standardów pracy oraz ciągłe doskonalenie i optymalizowanie stanowisk pracy.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i wdrażanie nowych projektów do produkcji
  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą utrzymania ruchu
  • organizacja i optymalizacja stanowisk pracy
  • wdrażanie usprawnień wraz z zespołem interdyscyplinarnym
  • wdrażanie narzędzi LEAN dostosowanych do produkcji
  • przygotowywanie instrukcji dotyczących opisów stanowisk pracy, oraz innych instrukcji systemowych
  • nadzór nad procesem
  • analiza oraz raportowanie zużyć materiałów podstawowych i chemii
  • analiza kart operacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży automotive
  • doświadczenie w zakresie optymalizowania procesów produkcyjnych
  • warunek konieczny: doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu oraz wdrażania nowych projektów
  • mile widziana znajomość zagadnień LEAN, 5S
  • znajomość normy IATF 16949 będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość procesów lakierniczych i galwanicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • duża samodzielność na zajmowanym stanowisku
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, program sportowy, wczasy pod gruszą)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy