Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

DEMARKO S.A.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie, planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • Analiza normy czasu i kosztów do zamówienia,

  • Koordynacja przy wdrażaniu nowych projektów / technologii,

  • Przeprowadzanie analiz przepływu materiałów, optymalizacje przepływu materiałów,

  • Dbałość o kompletność dokumentacji produkcyjnej i weryfikacja jej poprawności merytorycznej i jakościowej,

  • Udział w opracowywaniu i realizacji planów inwestycji i zadań remontowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, w tym instrukcji stanowiskowych,

  • Optymalizowanie stanowisk pracy pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa pracy,

  • Udział w planowaniu i wdrażaniu nowych layoutów przy uwzględnieniu zasad BHP i ergonomii,

  • Współpraca z zespołem produkcji zmierzająca do utrzymywania wysokich standardów przy zachowaniu optymalnej efektywności procesów produkcyjnych,

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień,

  • Ciągłe doskonalenie procesów, rozwijanie nowych standardów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość zasad/metod organizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Rozbudowana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem, mechaniki, mile widziana znajomość procesów malowania,

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów do produkcji,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenie i konsekwencja w dążeniu do celu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Firma DEMARKO Spółka Akcyjna działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy