Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

DBW Polska

  • Cigacice (pow. zielonogórski)

    Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie specyfikacji i wymogów dla procesu produkcyjnego i urządzeń produkcyjnych,

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań w procesie produkcji, a także sprawowanie kontroli nad tym procesem,

  • Współudział w tworzeniu planów projektów i planów działań przy nowych uruchomieniach,

  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2),

  • Organizowanie procesów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalizacji produkcji, obniżki kosztów oraz poprawy ergonomii pracy,

  • Szybka reakcja na występujące problemy technologiczne i jakościowe w procesie produkcyjnym,

  • Wprowadzanie krótko i długofalowych rozwiązań dla problemów technologicznych i jakościowych,

  • Tworzenie i wdrażanie procedur operacyjnych zgodnie ze standardami IATF/ VDA oraz wymaganiami klientów,

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczno-technologiczną,

  • Analiza procesów, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących oraz ocena ich efektywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym w przemyśle motoryzacyjnym,

  • doświadczenia w doskonaleniu procesów produkcyjnych i w przygotowywaniu dokumentacji,

  • dobrej organizacja pracy własnej,

  • zdolności analitycznych, umiejętności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole,

  • znajomość narzędzi zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów tj.: APQP,8D, 5W, Ishikawa,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w miłym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • możliwości rozwoju,

  • dofinansowanie do Karty Multisport,

  • Benefity – atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do opieki medycznej,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • spotkania świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne