Oferta pracy

Inżynier Procesu

Habasit Polska Sp. z o.o.

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji oraz nad procesem wdrażania nowych projektów

  • Odpowiedzialność za dokumentację technologiczną w tym również przygotowywanie instrukcji produkcyjnych dotyczących technologii wykonania

  • Opracowywanie technologii produkcyjnych na bazie określonych wymagań m. in. SOP

  • Opracowanie parametrów oraz metod wykonywania uszczegóławiających technologię

  • Przeprowadzanie prób technologicznych wspólnie z innymi działami (produkcja/jakość/bhp) oraz ich dokumentowanie

  • Projektowanie nowych maszyn/przyrządów produkcyjnych

  • Szkolenie pracowników produkcyjnych z wdrażania technologii/instrukcji produkcyjnych

  • Kontrola istniejących procesów technologicznych i poprawności przebiegu produkcji z uwzględnieniem jakości produktu końcowego, kosztów jego wytworzenia, zgodności z przyjętymi normami technologicznymi i BHP

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem wdrażania nowych produktów i realizacją nowych projektów

  • Wsparcie działu jakości w rozpatrywaniu reklamacji związanych z błędami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika budowa maszyn lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok

  • Wiedza z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP i CAD

To oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pakiet benefitów pracowniczych (Ubezpieczenie Grupowe, Opieka Medyczna, Premia Roczna, Premia urlopowa, Karta Sportowa)

  • Rozwój oraz wiedzę z zakresu zagadnień związanych z procesami produkcji

  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • premia roczna

  • premia urlopowa

Habasit jest międzynarodową, niezależną grupą firm i jednym z najbardziej cenionych, zaawansowanych technologicznie i odnoszących ekonomiczne sukcesy dostawcą taśm transportujących i procesowych, pasów płaskich o wysokiej wydajności, pasów okrągłych i pasów zębatych, jak również taśm modularnych. Jako światowy lider rynku, zatrudniający ponad 3 800 pracowników, stale rozwijamy nasze struktury.

Przewiń do profilu firmy