Oferta pracy

Inżynier procesu

SFC Solutions Częstochowa Sp. z.o.o.O firmie

SFC Solutions Częstochowa Sp. z.o.o.

Legionów 244

Częstochowa

Firma SFC Solutions powstała w oparciu o przejęcie zakładów zajmujących się uszczelnieniami (Sealing), przewodów hamulcowych (Fuel&Brake) oraz systemów przesyłu płynów (FluidTransferSystem) i mieszanek od Cooper Standard. Obecnie w naszych zakładach zatrudniamy około 2500 pracowników, wśród których znajduje się zakład zlokalizowany
w Częstochowie.
Zapewniamy stałą partnerską współpracę z klientem. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów poprzez oferowanie produktów i usług dostosowanych do ich potrzeb.
Jako zespół SFC Solutions jesteśmy bardzo zaangażowani w obsługę naszych klientów za pomocą naszego konkurencyjnego, dobrze zdefiniowanego i zintegrowanego portfolio produktów obejmującego systemy transferu płynów (FTS), systemy przewodów paliwowych (FBD, Indie), rozwiązania uszczelniające oraz mieszanki gumowe.
Zakład w Częstochowie należy do branży FTS, czyli TOP7 na europejskim rynku motoryzacyjnym.

Poszukujemy kandydata do wsparcia naszego rozwijającego się zespołu jako:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego,
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów,
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola,
  • Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja),
  • Tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu,
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu,
  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne),
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń,
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu,
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji,
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym,
  • Możliwość poznania nowoczesnych standardów branży automotive i współpracy z największymi koncernami samochodowymi,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku,
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy