Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Ficomirrors PolskaO firmie

Ficomirrors Polska

Koksownicza 30

Dąbrowa Górnicza

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad optymalnym przebiegiem procesów wtrysku i rozdmuchu
  • wdrażanie nowych projektów, transfery maszyn, kwotacje, tworzenie specyfikacji technicznych
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • tworzenie i dystrybucja dokumentacji procesowej
  • szkolenie załogi produkcyjnej
  • przygotowanie linii produkcyjnych do R&R wewnętrznego oraz z klientem
  • wdrażanie Lean Management oraz ideologii Kazein
  • analiza czasów operacji
  • współpraca z klientami firmy
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • znajomość budowy form wtryskowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa wg Dyrektywy Maszynowej
  • znajomość CAD (2D)
  • dobra znajomość MS Office
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Firma Ficosa International powstała w 1949 roku w Hiszpanii. Jej działalność skupia się na projektowaniu, rozwoju oraz produkcji systemów i komponentów dla rynku motoryzacyjnego. W Polsce jesteśmy obecni od roku 2001 i zajmujemy się produkcją lusterek do samochodów, zbiorników do spryskiwaczy i dźwigni zmiany biegów.

Zapraszamy na naszą stronę: www.ficomirrors.pl

Inżynier Procesu, Koksownicza 30, Dąbrowa Górnicza