Inżynier procesu

Antal Engineering & Operations

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Rekrutujemy dla

Nie mieszkasz w Nysie? Oferujemy możliwość indywidualnego wsparcia podczas relokacji - dogadamy się :)

3 obszary procesu = 3 razy więcej możliwości rozwoju

Ponieważ jest to projekt Greenfield, możesz rozpocząć pracę w jednym z trzech obszarów inżynierii procesu na stanowiskach:

Process Control Engineer

Process Engineer (Product & Process Industrialization Department)

Process Development Engineer

Twój przyszły pracodawca (i nasz Klient) to firma z branży automotive o prawdziwie globalnym profilu, która prowadzi działalność na prawie wszystkich kontynentach.

Główne obszary firmy skupiają się wokół: redukcji emisji spalin, nadawaniu nowego życia zużytym metalom i napędzaniu samochodów przyszłości. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarcza swoim klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w codziennym życiu.

Dołącz do projektu Greenfield, który odgrywa kluczową rolę w procesie przechodzenia w kierunku czystej mobilnoścI!

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażasz nowe produkty oraz procesy,

  • Uruchamiasz nowe linie produkcyjne,

  • Tworzysz dokumentacje jakościowe dla nowych produktów/procesów,

  • Przygotowujesz detaliczne plany testów (DoE) i industrializacji nowych produktów oraz raporty z testów,

  • Ulepszasz wydajność procesu, przeprowadzasz testy sprzętu lub procesu,

  • Prowadzisz dokumentację techniczną procesu,

  • Monitorujesz linię produkcyjną i jakość produktów,

  • Optymalizujesz proces,

  • Na bieżąco wspierasz produkcję w rozwiązywaniu problemów,

  • Współpracujesz z innymi działami (Produkcja, Utrzymanie ruchu, Jakość, Logistyka).

Wymagania pracodawcy

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w obszarze inżynierii procesu (obojętnie w jakiej branży),

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne,

  • Dobrze znasz dokumentację z zakresu inżynierii procesowej,

  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. B2/C1.

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji dużych projektów rozbudowy

  • Dobra znajomość chemii, maszyn i analiz w celu zrozumienia podstaw produktu i procesu;

  • Doświadczenie w zakresie kalkulacji kosztów

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa procesowego - bezpieczeństwo chemiczne, ATEX, zapobieganie narażeniu na pył

  • Umiejętności przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Dobre zrozumienie zasad BHP i programu jakości (ISO)

  • Znajomość produktów, procesów i urządzeń produkcyjnych

Pracodawca oferuje

  • Rynkowe i konkurencyjne wynagrodzenie + bonus roczny

  • Umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Belgijską kulturę pracy

  • Możliwość realizowania projektów przy produktach, które po raz pierwszy będą produkowane w Europie

  • Pomoc w relokacji z miejsca zamieszkania do Nysy (indywidualne ustalenia między pracownikiem, a pracodawcą)

  • Uczestnictwo w projekcie Greenfield - dołączasz do zespołu ludzi, którzy tworzą zakład od początku

  • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta sportowa

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość pracy zdalnej (hybryda)

  • Pracownicze plany emerytalne

  • Elastyczny czas pracy

  • Darmowe posiłki w kantynie

  • Strefę relaksu

  • Siłownię na terenie zakładu

  • Możliwość proponowania własnych pomysłów na rozbudowę systemu benefitów - jesteśmy otwarci na Twoje sugestie :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

Myślisz o wejściu do branży automotive, ale nie masz doświadczenia?

Żaden problem! Jesteśmy otwarci na wszystkich specjalistów w danej dziedzinie. Więc jeśli masz doświadczenie pracy w innych branżach takich jak: FMCG, chemicznej lub petrochemicznej, nie zwlekaj i aplikuj!

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Składasz aplikację (CV).

  • Rozmowa z Rekruterką z Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną i pomoże Ci się przygotować do kolejnego etapu.

  • Rozmowa z przedstawicielami firmy.

  • Podjęcie decyzji i zatrudnienie.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Czyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy