Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu (Dział Badań i Rozwoju)

Gamet S.A.

Gamet S.A.

Józefa Chrzanowskiego 33

Grębocin nad Strugą

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesu produkcyjnego do wprowadzenia nowego lub zmodyfikowanego wyrobu

  • Doskonalenie i rozwijanie procesów produkcyjnych/technologicznych

  • Dobór odpowiednich narzędzi produkcyjnych celem zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych

  • Uczestniczenie oraz nadzór nad przeprowadzanymi próbami i testami technologicznymi

  • Opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad tworzoną dokumentacją technologiczną

  • Dbanie o zgodność procesu z wymaganiami audytowymi i jakościowymi

  • Bieżąca współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, inżynieria procesu, chemia)

  • Znajomość tematyki i zagadnień produkcyjnych

  • Znajomość narzędzi usprawniających m.in. Lean Manufacturing, TPM, 5S, KAIZEN

  • Umiejętność wdrażania nowych procesów technologicznych i modernizacji obecnych rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technologicznej

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Microsoft Office

  • Odpowiedzialność, samodzielność

  • Myślenie analityczne, kreatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość branży meblarskiej (akcesoria meblowe, wyposażenie wnętrz)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy, terminowe wynagrodzenie)

  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

  • Darmowe zajęcia z jogi

  • Chillout Room

  • Automat z przekąskami i napojami

  • Przyjazną atmosferę

  • Parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Gamet S.A.

Jeżeli w pracy oczekujesz wyzwań zawodowych, ciekawych projektów i innowacyjności - zapraszamy do naszego zespołu. Na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się już ponad 30 lat.

Rozwijaj z nami swoje pasje, kompetencje i pozwól się dostrzec – prześlij swoje CV na adres: [email protected] lub klikając "Aplikuj szybko"

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

biuro + zakład produkcyjny w Toruniu (ewentualne wyjazdy do zakładu w Chełmży)