Inżynier Procesu - dział obróbki plastycznej i cieplnej

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kucie i obróbka aluminium
    dla różnych gałęzi przemysłu

    POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW!

    Jesteśmy firmą produkującą odkuwki aluminiowe na rynki światowe.
    Wielu znanych producentów zaufało jakości naszych produktów.

    Gwarancją naszego sukcesu są Pracownicy, których wyróżnia zaangażowanie, pasja, jakość wykonywanej pracy, otwartość na zmiany i innowacje.
    Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się i cały czas szukamy nowych, ambitnych ludzi.

    Leiber-Poland jest źródłem wiedzy i umiejętności- umożliwia swoim pracownikom kontakt z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami.

    Miejsce pracy: Ruda Śląska
    INŻYNIER PROCESU
    – DZIAŁ OBRÓBKI PLASTYCZNEJ I CIEPLNEJ

    Zadania

    • Analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
    • Optymalizacja procesów,
    • Zestawienia i analiza wskaźników produkcyjnych,
    • Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
    • Prowadzenie i udział projektach z zakresu obróbki plastycznej i cieplnej.

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych,
    • Doświadczenie w optymalizacji procesów Lean Manufacturing,
    • Doświadczenie w automatyzacji procesów,
    • Doświadczenie w definiowaniu i wdrażaniu koncepcji TQM,
    • Znajomość języka niemieckiego ew. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej,
    • Komunikatywność,
    • Wysoki poziom inicjatywy własnej,
    • Znajomość systemów ERP, wile widziane systemu SAP.

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
    • Pracę wśród młodego, ambitnego zespołu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania CV w języku polskim i niemieckim

    oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej

    Leiber-Poland Sp. z o.o.
    ul. Magazynowa 33
    41-700 Ruda Śląska