Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843034"

    Koncern Cooper-Standard Automotive Int. jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki CSA Int. w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Myślenicach i Dzierżoniowie. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem działu inżynieryjnego poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowisku:

    Miejsce pracy: Dzierżoniów
    nr ref.: IP/DZ/2015

    Główne zadania:

    • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym (zapobieganie niezgodnościom, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu)
    • Kontakt z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania
    • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji procesowej oraz optymalizacja procesu, maszyn i oprzyrządowania

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechaniczne, Inżynieria Procesowa)
    • Minimum roczne doświadczenie, w firmie produkcyjnej, na stanowisku związanym z procesem produkcyjnym
    • Znajomość dokumentacji: FMEA, Control Plan, SPC, znajomość pakietu MS Office i programu Auto Cad
    • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziany niemiecki
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi oraz doświadczenie z branży motoryzacyjnej

    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
    • Pakiet medyczny LUX-MED
    • Dofinansowanie karty Multisport
    • Udział w szkoleniach

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i list motywacyjnego na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref. IP/DZ/2015) za pomocą adersu email:

    [email protected]

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.