Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Kamienna Góra, Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

    Inzynier Procesu
    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Kamienna Góra
    Nr.Ref.:IP/DP

    Obowiązki:

    • nadzór nad procesem produkcji i jego rozwój,
    • wdrażanie nowych technologii i produktów,
    • doskonalenie i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,
    • analiza wydajności maszyn i pracowników,
    • tworzenie planu kontroli, Flow-chart, PDCA(QRQC),
    • udział w przygotowywaniu kalkulacji nowych projektów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok (mile widziane w automotive),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość rysunku technicznego, znajomość :FMEA,PPAP, Plan kontroli, Flow-chart, PDCA(QRQC),SPC, programowanie (Fanuc/Sinumeric/inne).

    Nasz Klient oferuje:

    • umowę o pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach,
    •  realizację ciekawych i ambitnych projektów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162