Oferta pracy

Inżynier Procesu (Elektronika)

Hays PolandO firmie

  • Okolice Wroclawia

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier procesu SMTNumer ref.: 1141843

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej komponenty elektroniczne, zlokalizowanej w okolicach Wrocławia, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Inżyniera Procesu SMT.

Zakres obowiązków:

- planowanie i wdrażanie nowych projektów produkcyjnych,
- bieżąca komunikacja z Klientami firmy (język angielski) w kwestiach technicznych dotyczących produkcji podzespołów elektronicznych,
- optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności produkcji we współpracy z odpowiednimi osobami odpowiedzialnymi za dany proces
- tworzenie, prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną i produkcyjną;
- nadzór nad zmianami wprowadzanymi przez Klientów;
- przygotowywanie danych do wycen dla Klienta na podstawie przyjętych założeń;
- uczestnictwo we wprowadzaniu nowych technologii mających na celu usprawnienia produkcji;
- utrzymywanie kontaktu z Klientem w zakresie spraw technicznych (wdrożenie, bieżąca produkcja, zmiany).

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o kierunku elektronicznym,
- wiedza z zakresu montażu podzespołów elektronicznych (mile widziana),
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- znajomość procesów montażu podzespołów elektronicznych (SMT, THM, lutowanie ręczne, lutowanie na fali, conformal coating),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
- orientacja na zadaniu oraz ciągła optymalizacja i usprawnienie procesów produkcji,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- znajomość procesu APQP (w tym: FMEA, plan kontroli, PPAP).

Nasz Klient oferuje:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- premie do wynagrodzenia podstawowego
- pakiet benefitów.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy