Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu Fabrykacji

Flextronics International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Tczew, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Malinowska 28

Tczew

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększania efektywności maszyn
  • analiza uzysku procesu produkcyjnego w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości
  • analiza defektów w procesie i wskazywanie prawdopodobnych przyczyn ich powstawania oraz proponowanie i wdrażanie akcji korekcyjnych
  • zapewnianie bezpośredniego wsparcia procesu produkcyjnego
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy (m.in. logistyką, produkcją, jakością) oraz dostawcami zewnętrznymi w celu zaspokojenia wymagań klienta
  • projektowanie oprzyrządowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn)
  • dobra znajomość środowiska CAD lub Solid Works lub UGS NX
  • znajomość narzędzi i metod do rozwiązywania problemów produkcyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych
  • mile widziana zanjomość środowiska Tru Tops Boost

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • umowę o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Opis Stanowiska

Do wsparcia zespołów, które tworzą wyjątkowe produkty i przyczyniają się do naszego rozwoju, poszukujemy Inżyniera Procesu Fabrykacji do pracy w Tczewie.

Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Kierownika Inżynierii Procesu.

Rola Inżyniera Procesu Fabrykacji obejmuje optymalizację procesu produkcyjnego.

W Flex zapraszamy ludzi ze wszystkich środowisk. Nasi pracownicy rozwijają się tutaj, żyjąc zgodnie z naszymi wartościami: wspieramy się nawzajem, starając się znaleźć lepszą drogę, poruszamy się szybko, z dyscypliną i celem, i zawsze postępujemy właściwie. Dzięki kulturze opartej na szacunku, integracji i współpracy kariera w firmie Flex daje możliwość dokonania zmian, zainwestowania w rozwój swojej kariery i przyłączenia się do naszego celu – tworzenia wspaniałych produktów, które tworzą wartość i poprawiają jakość życia ludzi.

Aktualne oferty pracodawcy
WD150066

Inżynier Procesu Fabrykacji, Malinowska 28, Tczew