Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu Farmaceutycznego

Technicolor Polska – FabrykaO firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli kluczowego członka zespołu inżynierów odpowiedzialnych za wdrożenie przemysłowej produkcji testerów wrażliwości na antybiotyki (AST - Antibiotic Susceptibility Test),

  • Nadzór nad wdrożeniem nowego procesu produkcyjnego:

  • Program produkcji i grupowanie produktów,

  • Optymalizacja wielkości serii i wydajność urządzeń,

  • Współczynniki wykorzystania urządzeń oraz czasy procesów,

  • Wymagana ilość urządzeń.

  • Obliczenia logistyczne:

  • Pojemność i technologia magazynów,

  • Skala przepływu materiałów,

  • Wielkość buforów materiałowych,

  • Inne analizy procesowe:

  • Określenie ilości i postępowania z odpadami,

  • Struktura i obliczenie ilości personelu.

  • Opracowywanie blokowych diagramów przepływowych dla wszystkich technologii obecnych w projekcie.

  • Opracowywanie wykazu urządzeń technologicznych:

  • Opracowywanie układu pomieszczeń procesowych:

  • Aranżację urządzeń technologicznych,

  • Strefy czystości i kaskady ciśnień,

  • Przepływy materiałów, personelu i odpadów.

  • Nadzór nad bieżącym procesem produkcyjnym:

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników procesowych i ich rejestracja,

  • Planowanie i wykonywanie działań korygujących,

  • Współpraca z Inżynierem Systemu Jakości w celu zapewnienia zgodności procesu z wymogami normy ISO13485.

  • Planowanie wymaganych przeglądów urządzeń procesowych i produkcyjnych.

  • Monitorowanie kosztów produkcji i przygotowywanie planów ich optymalizacji.

  • Zarządzanie zespołem pracowników, biorących udział w procesie produkcyjnym, pod kątem zgodności ich działań z ustalonymi procesami i standardami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Chemiczna i Procesowa / Biotechnologia / Farmacja przemysłowa lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Doświadczenie we wdrażaniu i pracy w środowisku systemu ISO13485,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2), w tym branżowy język techniczny,

  • Dobra organizacja czasu i pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów,

  • Gotowość do pozyskiwania wiedzy i rozwoju osobistego,

  • Efektywna komunikacja ze szczególnym uwzględnieniem komunikowania się w języku technicznym, umiejętność pracy w grupie,

  • Doświadczenie w programach działań naprawczych i zapobiegawczych oraz analizie przyczyn źródłowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • pracę w małym zespole z planami na dynamiczny rozwój,

  • kontakt z nowoczesną technologią,

  • szeroki system szkoleń,

  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Technicolor Polska – Fabryka

Technicolor jest międzynarodową firmą posiadającą swoje oddziały na całym świecie, zatrudniającą ponad 17,000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska:

Wiodąca rola w zakresie wdrożenia produkcji testerów wrażliwości na antybiotyki (AST - Antibiotic Susceptibility Test) w środowisku przemysłowym. Ustalenie procesu produkcyjnego, wdrożenie a następnie bieżące nadzorowanie.

Ścisła współpraca z formalnym producentem testerów (firma zlecająca) w zakresie projektowania i optymalizacji procesu produkcyjnego oraz działaniach B+R.

Współpraca we wdrażaniu systemu ISO13485.