Oferta pracy

Inżynier Procesu Farmaceutycznego

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, którym jest międzynarodowa firma posiadająca oddziały na całym świecie, zatrudniająca ponad 17 000 pracowników, poszukujemy osób na stanowisko:

Inzynier Procesu FarmaceutycznegoNumer ref.: WMIPF/2021

Obowiązki:

Nadzór nad wdrożeniem nowego procesu produkcyjnego:

Program produkcji i grupowanie produktów,

Optymalizacja wielkości serii i wydajność urządzeń,

Współczynniki wykorzystania urządzeń oraz czasy procesów,

Wymagana ilość urządzeń.

Obliczenia logistyczne:

Pojemność i technologia magazynów,

Skala przepływu materiałów,

Wielkość buforów materiałowych,

Inne analizy procesowe:

Opracowywanie blokowych diagramów przepływowych dla wszystkich technologii obecnych

Określenie ilości i postępowania z odpadami,

Struktura i obliczenie ilości personelu w projekcie.

Opracowywanie wykazu urządzeń technologicznych,

Opracowywanie układu pomieszczeń procesowych:

Aranżację urządzeń technologicznych,

Strefy czystości i kaskady ciśnień,

Przepływy materiałów, personelu i odpadów.

Nadzór nad bieżącym procesem produkcyjnym:

Monitorowanie kluczowych wskaźników procesowych i ich rejestracja,

Planowanie i wykonywanie działań korygujących,

Współpraca z Inżynierem Systemu Jakości w celu zapewnienia zgodności procesu z wymogami normy ISO13485.

Planowanie wymaganych przeglądów urządzeń procesowych i produkcyjnych.

Zarządzanie zespołem pracowników, biorących udział w procesie produkcyjnym, pod kątem zgodności ich działań z ustalonymi procesami i standardami.

Monitorowanie kosztów produkcji i przygotowywanie planów ich optymalizacji.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe - Inżynieria Chemiczna i Procesowa / Biotechnologia / Farmacja przemysłowa lub pokrewne,

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,

Doświadczenie we wdrażaniu i pracy w środowisku systemu ISO13485,

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2), w tym branżowy język techniczny,

Dobra organizacja czasu i pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów,

Gotowość do pozyskiwania wiedzy i rozwoju osobistego,

Efektywna komunikacja ze szczególnym uwzględnieniem komunikowania się w języku technicznym, umiejętność pracy w grupie,

Doświadczenie w programach działań naprawczych i zapobiegawczych oraz analizie przyczyn źródłowych.

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie na umowę o pracę,

Konkurencyjne wynagrodzenie,

Pracę w małym zespole z planami na dynamiczny rozwój,

Kontakt z nowoczesną technologią,

Szeroki system szkoleń,

Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne