Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O ODDZIAŁ I W GLIWICACHO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych procesów produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi standardami

  • Koordynowanie międzydziałowego zespołu wdrożeniowego

  • Gromadzenie i techniczna analiza ofert na zakup wyposażenia produkcyjnego u dostawców

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dla powierzonego obszaru

  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana branża motoryzacyjna

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, automatyka)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programów komputerowych

  • MS Office, MS Project,

  • Znajomość zasad : Lean Manufacturing, 5S, KAIZEN

  • Znajomość norm jakościowych ISO/TS 16949

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność i otwartość

  • Umiejętność pracy z ludźmi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia

  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego, kreowania i wdrażania nowych rozwiązań

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O ODDZIAŁ I W GLIWICACH

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy