Inżynier Procesu

  • Nowogard, Stargard, Goleniów, Gryfice, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-08-06
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-09-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Miętno k/Nowogardu

    Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa. Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu.

    Twoje zadania:

    • analiza procesów produkcyjnych i przygotowywanie ich optymalizacji,
    • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych we współpracy z różnymi działami firmy,
    • projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszarze produkcji,
    • doradztwo techniczne związane z przetwarzaniem szkła,
    • kontakt z kontrahentami,
    • przygotowywanie i aktualizowanie instrukcji procesowych,
    • kontrola zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych,
    • kreowanie kultury pracy opartej na wartościach firmy takich jak: szacunek, zaufanie, uczciwość, zaangażowanie i dyscyplina.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją itp.
    • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację z pracownikami z zagranicznych oddziałów firmy oraz z dostawcami,
    • wiedza z zakresu metod zarządzania procesami produkcyjnymi oraz jakościowymi według filozofii Lean Manufacturing,
    • umiejętności analityczne oraz organizacyjne,
    • wzorowa systematyczność, dokładność i dbałość o szczegóły,
    • innowacyjność i elastyczność w podejmowanych działaniach,
    • orientacji na cel, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy.

    Z nami zyskasz:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • system kaferyjny MyBenefit
    • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
    • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego
    • uczestnictwo w szkoleniach
    • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej
    • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych

    Z nami zyskasz:

    umowę o pracę
    na pełny etat
    atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczegoprywatną opiekę medyczną współfinansowaną
    przez pracodawcę
    system
    kafeteryjny
    MyBenefit
    realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowychdostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowejuczestnictwo w szkoleniachszansę zdobycia doświadczenia zawodowego
    w międzynarodowym środowisku

    Prosimy o zawieranie w CV oświadczenia o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).