Oferta pracy

Inżynier Procesu / Inżynier wdrażania nowych projektów

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.oO firmie

  • Bojkowska 59, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o

Bojkowska 59

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej produkcji konstrukcji stalowych – (struktura wyrobu PBOM; Procesy technologiczne: montaż, spawanie, etc.; przepływy materiałowe),

  • opracowywanie instrukcji procesów produkcyjnych,

  • uczestnictwo w procesie przeglądu progresu wdrażania nowych projektów,

  • opracowywanie layout-u linii produkcyjnej,

  • uczestnictwo w procesie rozpatrywania zmian technicznych,

  • współpraca z działem jakości pod kątem określenia krytycznych charakterystyk kontroli z perspektywy procesu produkcji,

  • dbanie o rozwój poziomu bezpieczeństwa, higieny pracy, czystości i porządku na hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Budowa Maszyn, Zarządzanie Produkcją lub pokrewne),

  • minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej (mile widziana branża motoryzacja, elektroniczna i pokrewne),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość programów AutoCAD lub pokrewnych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing (np. 5S, Kaizen, Kanban, TPM, SMED, Standaryzacja pracy, VSM),

  • znajomość programów ERP dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w tym comiesięczne premie, dodatki szkodliwe, stażowe, nagrody jubileuszowe, premia za brak absencji, dodatek urlopowy, bezpłatny przewóz na trasach z Zabrza, Rybnika i Chrzanowa.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Międzynarodowa firma Vlassenroot jest światowym liderem w zakresie produkcji najbardziej krytycznych części dźwigów teleskopowych: ramiona dźwigu, platformy obrotowe i podwozia dla dźwigów ruchomych. Koncentrujemy się głównie na produkcji stalowych części maszyn i urządzeń, części złożonych ze szczególnie wysokimi wymaganiami odnośnie stali drobnoziarnistych o wysokich własnościach wytrzymałościowych, spełniających najsurowsze wymogi jakości. Nasza ekspertyza i potencjał naszej grupy wykorzystywane są w konstrukcjach infrastruktury szczególnej, takich jak mosty, śluzy i wieże. Do swojego oddziału w Gliwicach szukamy kandydata na stanowisko: Inżyniera Procesu/ Inżyniera wdrażania nowych projektów.

Przewiń do profilu firmy

Please send us you cv in English.