Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Lys Fusion PolandO firmie

  • Istebna (pow. cieszyński)
    Istebna (pow. cieszyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych (rozwiązywanie bieżących problemów, wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych)
  • Analiza nowych projektów
  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej
  • Wykonywanie prób technologicznych
  • Wprowadzanie i nadzór danych w procesie produkcji
  • Kontrola parametrów maszyn oraz pracy stanowisk produkcyjnych
  • Współpraca z działem nowych uruchomień w fazie projektowania wyrobu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO TEAM’U

Jako członek naszego Zespołu masz możliwości rozwoju swojej kariery i umiejętności w międzynarodowym Teamie.

ITW ceni naukę przez działanie, dlatego oferujemy doświadczenia w pracy, ponieważ wierzymy, że nasi Pracownicy uczą się najlepiej dzięki praktycznemu rozwojowi. Niezależnie od tego, na jakim etapie swojej kariery jesteś, możesz mieć wpływ na ITW, dzieląc się swoimi pomysłami i pomagając w rozwiązywaniu wyzwań jakie dostarczają klienci ITW.

CV proszę składać na adres:

Lys Fusion Poland Sp. z o. o.

43-470 Istebna 1222

Dział Kadr

lub za pomocą przycisku aplikowania.

Istniejące na rynku od 1912 roku ITW, jest jednym z wiodących na świecie producentów specjalistycznych urządzeń przemysłowych, materiałów eksploatacyjnych i powiązanych usług. Siedem wiodących w branży segmentów firmy, wśród których swoje miejsce znajduje Automotive, wykorzystuje model biznesowy ITW do generowania solidnego wzrostu. Firmy ITW obsługują lokalnych klientów i rynki na całym świecie.

Koncern działa w 57 krajach, zatrudnia ponad 50 000 pracowników, przestrzegających najwyższe standardy etyczne.

ITW jest dumne z szerokiego portfolio ponad 19 000 przyznanych i oczekujących patentów.

Inżynier Procesu, Istebna (pow. cieszyński)