Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu Jakości

SZEWPOLO firmie

  • Gwizdaj (pow. przeworski)
    Gwizdaj (pow. przeworski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości
  • Monitoring zgodności procesów z wyznaczonymi parametrami
  • Nadzór nad prowadzonymi procesami produkcyjnymi
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym metod pracy
  • Współudział w opracowaniu i rozliczaniu norm surowcowych, jakościowych, wydajnościowych
  • Współudział we wdrażaniu i nadzór nad wszelkimi systemami w obszarze produkcji i UR
  • Podnoszenie wydajności maszyn i linii produkcyjnych
  • Opracowanie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją (instrukcje stanowiskowe, standardy, procedury)
  • Wspieranie oraz prowadzenie szkoleń w odniesieniu do wymaganych standardów we współpracy z Kierownikami Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w firmach produkcyjnych
  • Znajomość Lean Manufacturing (5S, Kaizen, Kanban)
  • Umiejętność zarządzania projektami technicznymi
  • Umiejętność analizowania danych oraz podejmowania decyzji w celu rozwiązywania problemów
  • Kreatywność, gotowość do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność prezentacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Ubezpieczenie grupowe

Fabryka Okien Szewpol plus Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Gwizdaj k/Przeworska właściciel marki VILLERGRAN stolarka

CV wraz z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj w tytule wpisując: Inżynier Procesu Jakości

Inżynier Procesu Jakości, Gwizdaj (pow. przeworski)