Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

INEX SYSTEM SP. Z O.O.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie usprawnień w procesie technologicznym oraz nadzór, koordynacja ich przebiegu

  • Bieżące rozwiązywanie problemów technologicznych, wsparcie produkcji

  • Pomiar i analiza czasów pracy pracowników oraz maszyn

  • Organizacja i optymalizacja stanowisk pracy

  • Standaryzacja i nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Ścisła współpraca z działem Konstrukcyjnym, Planowania Produkcji, Utrzymania Ruchu.

  • Podział czasu pracy – 70% praca na produkcji / 30% praca w biurze

Podział czasu pracy
70%

praca na produkcji

30%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie)

  • Podstawowa znajomość metodologii i narzędzi LEAN Manufacturing (KAIZEN, KANBAN, 3S, OEE, SMED, SPC, FMEA)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Dokładność

  • Pewność siebie

  • Odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość podstaw procesów obróbki metalu takich jak wypalanie laserowe, gięcie, spawanie, malowanie proszkowe, montaż.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity pozapłacowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miłą atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

INEX SYSTEM SP. Z O.O.

Inex System Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma z branży mebli sklepowych i ekspozytorów POS, odnosząca sukcesy na rynku polskim i międzynarodowym.

Świadczymy różnorodne usługi w zakresie projektowania technicznego i produkcji mebli, zawsze zachowując wysokie standardy i terminowość.

Przewiń do profilu firmy