Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

BorgWarnerO firmie

BorgWarner

Jasionka 950

Jasionka (pow. rzeszowski)

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar. Obecnie firma zatrudnia 29000 pracowników w 18 krajach całego świata.

Do naszego zespołu poszukujemy
Morse Systems Poland

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • Inżynier Procesu - Morse Systems Obowiązki i odpowiedzialność:
  • Wdrażanie nowych zaawansowanych technologii produkcji, uruchomienia linii produkcyjnych
  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów, definicji TPM, SMED
  • Planowanie i dokumentowanie procesów, zgodnie z IATF 16949
  • Optymalizacja zdolności procesu dla charakterystyk specjalnych poprzez efektywne zastosowanie technik statystycznych oraz szkolenia produkcyjne
  • Określanie i wdrożenie wymagań ergonomii dla projektowanych stanowisk pracy
  • Udział w implementacji zmian inżynieryjnych,
  • Szacowanie kosztów produkcji do wycen projektów

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: inż. mechanik, inż. elektryk lub pokrewne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, również słownictwo techniczne
  • Znajomość geometrii rysunkowej oraz wymiarowania
  • Praktyczna wiedza dotycząca wdrażania i dokumentowania seryjnych procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie z zakresu procesu montażu i testów powietrznych EOL, mile widziana znajomość urządzeń/procesów:
    • Prasy i monitoring procesu wciskania Kistler
    • Testery szczelności i przepływów Ateq
    • Systemy wizyjne Cognex/Keyenece
    • Systemy skręcania Desoutter/Atlas Copco
    • Sterowniki PLC Siemens
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi ciągłego doskonalenia oraz oceny zdolności procesu
  • Umiejętność stosowania technik analizy ryzyka FMEA i rozwiązywania problemów 8D
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie a rezultaty i wyniki biznesowe
  • Dobre umiejętności „Gracza Zespołowego”

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi
  • Dajemy przestrzeń do rozwoju własnych inicjatyw, doceniamy kreatywność
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i wnieść swój wkład w kreowanie
przyszłości motoryzacji?

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji
(CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne