Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

"HUTA SZKŁA W JAŚLE" S.A.O firmie

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie i weryfikacja dokumentacji procesowo- technologicznej,

  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów,

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących i podnoszących efektywność procesów technologicznych,

  • Standaryzowanie i normowanie czynności produkcyjnych,

  • Kontrola procesu technologicznego, przygotowywanie wniosków usprawniających,

  • Bieżąca współpraca z działem produkcji oraz działem jakości,

  • Raportowanie efektywności wdrażanych rozwiązań,

  • Stosowanie zasad” Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcji,

  • Udział w opracowaniu wycen kosztów produkcji,

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu zagadnień technologiczno-produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Mile widziane doświadczenie w charakterze technologa/inżyniera procesu,

  • Dobra znajomość programu MS Office,

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie: Autocad, Solidworks,

  • Wysoka orientacja na efektywność i jakość podejmowanych działań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pełną wyzwań pracę, możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,

  • Benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS.