Oferta pracy

Inżynier Procesu

Elica Group PolskaO firmie

Elica Group Polska

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. Polska jednostka koncernu zlokalizowana jest w Jelczu-Laskowicach koło Wrocławia i zatrudnia obecnie ponad 900 pracowników. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2020.

W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za proces produkcji i wdrażanie narzędzi lean manufacturing na wskazanym obszarze (tworzenie instrukcji pracy, rozwiązywanie problemów produkcyjnych)
  • Optymalizacja procesu z uwzględnieniem aspektów jakościowych i logistycznych; balansowanie procesów
  • Przygotowanie analiz i raportów, dobrze zdefiniowanych, standardowych procedur szkolenia, obsługi, ustawiania oraz proponowanie działań optymalizacyjnych
  • Przygotowanie diagramów przepływu, PFMEA, planów utrzymania (wsparcie Działu Utrzymania Ruchu)
  • Wsparcie działań WCM, fazy rozwojowej i produkcyjnej, ciągłego doskonalenia i działań obniżających koszty
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji bieżących zadań
  • Praca z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość metodologii balansowania procesów
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi z zakresu Lean Manufacturing
  • Znajomość zagadnień związanych z jakością, umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, komunikatywność

Oferta

  • Samodzielna i ciekawa praca w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pakiet Medicover
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie wdrażania World Class Manufacturing
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz ttaju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy