Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTOLIV POLAND Sp. z o.o.

Belgijska 2

Jelcz-Laskowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, kontrolowanie i koordynowanie procesów w produkcji seryjnej
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Aktualizowanie dokumentacji procesowej
  • Opieka nad technicznym wyposażeniem linii produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ze współpracownikami
  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Cechy osobiste takie jak umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność i gotowość do pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na kompetencjach
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola współpracującego z firmą
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach dla ciebie i twojej rodziny
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i świadczenia świąteczne
  • Możliwość skorzystania z programu rekomendacji pracowniczych - 1500 zł za każdą poleconą osobę
  • Dofinansowanie do wybranych benefitów w ramach platformy MyBenefit
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Bezpłatne wejście na basen raz w tygodniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Weryfikacja CV

2

Kontakt telefoniczny

3

Rozmowa z Działem Personalnym i/lub przełożonym

4

Nawiązanie współpracy

Najwięksi producenci aut osobowych z całego świata korzystają z naszych systemów bezpieczeństwa. Autoliv w Polsce zajmuje się projektowaniem i produkcją zarówno części tekstylnej jak i modułów poduszek powietrznych.

Aktualne oferty pracodawcy
IP 01/2021

Inżynier Procesu, Belgijska 2, Jelcz-Laskowice