Oferta pracy

Inżynier Procesu

MB Aerospace Technologies (Poland) spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji klienta (normy, rysunki konstrukcyjne)

  • Opracowywanie procesów technologicznych w oparciu o wymagania Klienta

  • Optymalizacja istniejących procesów

  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji

  • Dobór optymalnego oprzyrządowania i parametrów pracy

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub materiałoznawstwo/inżynieria materiałowa)

  • Min. 3 letnie doświadczanie zawodowe w przemyśle lotniczym

  • Min. 2 letnie doświadczenie w procesie obróbki mechanicznej CNC (preferowane szlifowanie)

  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego

  • Podstawowa znajomość systemów zarządzania jakością (ISO/AS 9100)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość środowiska CAD 2D, 3D

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjny system premii oraz benefitów pracowniczych,

  • Dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

MB Aerospace Technologies (Poland) spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

MB Aerospace Technologies Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier Procesu

Przewiń do profilu firmy